Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskim nav saprotama Auguļa steiga «airBaltic» jautājumā

Lai lemtu par «airBaltic» pamatkapitāla palielināšanu, no valdības puses tika izvirzīti nosacījumi, kas nav izpildīti un premjeram Valdim Dombrovskim (V) nav skaidra satiksmes ministra Ulda Auguļa steiga šajā jautājumā, to Dombrovskis atzina intervijā LNT raidījumam «900 sekundes».

Dombrovskis norādīja, ka valdībai  nepieciešama pilna informācija par uzņēmuma finansēm un gada pārskats par 2010.gadu, tāpat ir jautājums par akcionāra līguma maiņu vai atcelšanu.
«Šajā gadījumā man nav skaidra satiksmes ministra  steiga šajā jautājumā, šo jautājumu kaut kur stumt, bīdīt kaut kādas intereses,» teica premjers.

«Valdībā šis jautājums skatīts vairākas reizes, esam vienojušies par nosacījumiem, pie kuriem var sākt izskatīts jautājums par pamatkapitāla palielināšanu, pašlaik šie priekšnosacījumi nav izpildīti. Nav iesniegta analīze  par «airBaltic»  darījumiem ar trešajām personām, kas saistīts ar «Baltijas aviācijas sistēmām»  un Bertoltu Fliku. Vai šie darījumi, kas notiek, ir izdevīgi uzņēmumam, vai tomēr nav izdevīgi. Lai nerastos situācija, ka Fliks vienlaicīgi kā uzņēmuma vadītājs un mazākuma akcionārs darbojas mazākuma akcionāra interesēs,» norādīja premjers.