Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ventspils aicina iesācējuz uz sacensībām petankā

Sestdien, 20.augustā  Piedzīvojumu parkā notiks Iesācēju turnīrs petankā. Sacensībās  piedalīsies debitanti, iesācēji un petankisti, kuri Latvijas petanka sporta federācijas rangā atrodas zemāk par 16 vietu. 

Reģistrācija notiks sestdien, 20. augutā plkst.10.00 no rīta. Ar turnīra nolikumu var iepazīties mājas lapā «petanque.lv». Detalizētākai informācijai varat zvanīt sacensību organizatorei Agitai Puriņai (29404272).

Ventspils kērlinga klubs aicina savus biedrus būt aktīviem, un tos, kuri nespēlēs petanku, iesaistīties 2.nūjošanas festivālā! Savukārt, no plkst. 13:00 līdz 14:00  Ventspils kērlinga kluba petanka sekcija aicina nūjotājus un citus interesentus uz īsu apmācību petankā. Būs iespēja apgūt spēlespamatus, kā arī iepazities ar šo nu jau populāro sporta veidu.

Pie viena, vēlam veiksmīgu startu  Ventspils kērlinga kluba petanka sekcijas vadītājai Aidai Pētersone un dalībniecēm Evai Martinsonei un Martai Kozindai  šīs nedēlas nogalē notiekošajā starptautiskajā petanka turnīrā Tallinā!