Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

RL: gudri cilvēki uz grābekļa kāpj tikai vienu reizi

Partiju apvienība «Ražots Latvijā» (RL) nestartēs 11 Saeimas ārkārtas vēlēšanās, to portālam «Apollo» paziņoja RL valdes priekšsēdētājs Atis Apinis.

Lēmums pamatots ar to, ka Latvijas sabiedrībai ir  parādījies spēcīgs  kandidāts  uz pārmaiņu  veikšanu Latvijā – Zatlera Reformu partija (ZRP).

«Saprotot, ka atsevišķi startēt  šādā situācijā nozīmē šķelt  elektorātu, partiju apvienība «Ražots Latvijā» aicinās savus vēlētājus  11.Saeimas ārkārtas vēlēšanās balsot par Zatlera Reformu Partiju,» teikts partijas paziņojumā medijiem.

Tajā pašā laikā RL  uzsver, ka ZRP ekonomiskā programma un daži aspekti līdzšinējā ZRP darbībā nepārliecina apvienību un pastāv bažas, ka ZRP būs problēmas ar tai dāvātās uzticības mandāta realizāciju gan profesionālā, gan morāli ētiskā ziņā.

RL izsaka cerību, ka šīs bažas paliks bažu līmenī.

RL uzsVver, ka šīs vēlēšanas notiek eksprezidenta zīmē – viņš gan ierosināja atlaist Saeimu, gan startē tajās ar savu partiju.

«Mēs  aicinām  Latvijas  iedzīvotājus aizdomāties, kāpēc viņi gandrīz vienbalsīgi atlaida Saeimu, kuru paši ievēlēja pirms 8 mēnešiem. Gudri cilvēki  parasti kāpj uz grābekļa  tikai vienu reizi.  Vairākas reizes – tā jau ir diagnoze. Labāk būsim gudri!» teikts paziņojumā..