Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prezidents uzstāda noteikumus, kad varēs veikt grozījumus pensiju likumā

Valsts prezidents Andris Bērziņš trešdien pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V) žurnālistiem sacīja, kamēr nav panākta vienošanās koalīcijā, tikmēr šis jautājums netiks iekļauts Saeimas dienaskārtība.

Kā ziņots, Zaļo un zemnieku savienība nosūtījusi vēstuli Valsts prezidentam, lūdzot 25.augustā sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi lemšanai par grozījumiem likumā par valsts pensijām.

Bērziņš norādīja, ka šai Saeimai vēl būtu jāizlemj jautājumi saistībā ar Latvijas kareivju dalību misijā Afganistānā, kā arī jāskata jautājums par plašsaziņas līdzekļu padomi.

Ja tiks panākta vienošanās, tālāk varētu tikt virzīts arī Meža likums, kurā būtu nepieciešamas vairāku normu izmaiņas.

Bērziņš norādīja, ka nav izjutis spiedienu, veidojot darbakārtību, un ka viens no svarīgākajiem principiem tās noteikšanā ir nepieciešamība saglabāt stabilitāti.

Prezidents norādīja, ka viņa padomnieki objektīvi izvērtē, kādus jautājumus nepieciešams iekļaut parlamenta darbakārtībā.