Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«UgunsGrēka» fane apskādē sava iemīļotā tēla auto

Pirms pašmāju populārākā seriāla «UgunsGrēks» jaunās sezonas atklāšanas saistībā ar tā pielūdzēju izpausmēm nepatīkamos piedzīvojumos iekūlies bārmeņa Gunāra lomas atveidotājs aktieris Egils Melbārdis, vēsta žurnāls «Vakara Ziņas». Kāda fane savās mīlas izpausmēs radījusi kaitējumu viņa mašīnai.

Kā atklājusi seriāla režisore Inta Gorodecka, jau esot pierādījies, ka skatītāji mīl savus varoņus, taču Gunāra jeb Melbārža gadījumā tas izpaudies pavisam interesantā veidā, proti, kāda fane (vai varbūt fans?) uz aktiera džipa stikla atstājusi mīlas vēstījumu, ko turklāt nav bijis iespējams nomazgāt – pēc sākotnējās pārbaudes secināts, ka tas darīts ar nagu laku.

Melbārdis «VZ» apstiprinājis, ka šāds negadījums tiešām noticis, turklāt «mīlas vēstījums» esot tik noturīgs, ka daļa no tā joprojām «rotājot» viņa auto. Uzraksts uz auto parādījies pirms pāris nedēļām, kad viņš kopā ar kolēģi Artūru Krūzkopu vadījis Limbažu pilsētas svētkus.

«Tur bija vārds «mīlu», tāpat dažādi smaidiņi un citas lietas. Nezinu, kā kāds zināja, ka tā ir mana mašīna – iespējams, kādu brīdi ieraudzīja, ka es pie tās gāju. Nepatīkama lieta,» «VZ» atzinis Melbārdis. Viņš pat atteicās konkretizēt sava džipa marku vai kaut krāsu. «Negribu, lai vēl kāds censtos izdarīt kaut ko līdzīgu.»

Ne reizi vien savu atveidoto varoņu vietā nākas ciest aktieriem. »VZ« jau rakstīja, ka viena no visvairāk gānītajām aktrisēm «UgunsGrēkā» bija Anita Kvāla, kuras atveidotā Solveiga lielu daļu skatītāju nekādi nespēja atstāt vienaldzīgus. Kvālai internetā tika sūtītas vēstules par to, ka viņa ir kaka un vainojama Martas nāvē. Viņu skatītāji uz ielas apsaukājuši un pat rādījuši dūres. Arī aktieris Ainārs Ančevskis (seriālā advokāts Aleksis) ir stāstījis, ka viņu uz ielas ik pa laikam kāds nosauc par «slikto Aleksi» un pazīstami cilvēki puspajokam pat solījuši «ar kurpi pa muguru». Līdz ar iesaistīšanos seriālā kādu laiku viņu nelaipnāk apkalpojušas arī veikala kasierītes.

Savukārt aktierim Ģirtam Ķesterim, kurš seriālā iejūtas gan daktera Leona, gan viņa dvīņubrāļa Fēliksa lomās, skatītāji laiku pa laikam nākuši klāt uz ielas un aicinājuši sakārtot ģimenes dzīvi, nedarīt pāri savām sievietēm un padomāt par bērniem,