Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lipmans: jāveido pozitīva gaisotne

Šodien Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans preses konferencē sniedza informāciju par jauno Latvijas nacionālās izlases treneri Tedu Nolanu.

«Ir gandarījums, ka esam dabūjuši jaunu treneri. Tas nebija viegli, kā citiem varbūt liekas. Jau no pirmās dienas pārrunas bija pozitīvas. Treneris ir saprotošs,» norādīja Lipmans. 

Neiztika publisks akmens arī «Apollo» dārziņā pēc prezidenta domām par negatīvu un kritisku informāciju LHF virzienā. Lipmans uzsvēra, ka federācijas darbs jāatspoguļo pozitīvi. «Jāveido pozitīva atmosfēra. Lai kāds pamēģina izdarīt to, ko pa šiem gadiem paveikusi Hokeja federācija. Tas, ka Eiropā vairāki ārzemju treneri nav sasnieguši labus rezultātus ar izlasēm mani nebiedē. Nolans ir ambiciozs cilvēks, viņš grib parādīt, ko maza valsts var sasniegt hokejā. Svarīgi, ka viņam ir ambīcijas.»

«Runājot par algu - nav liela starpība starp Oļega Znaroka un Teda Nolana atalgojumu. Znaroks presē vairākkārt sacīja, ka strādā par brīvu, bet tā nebūt nebija,» uzsvēra Lipmans.

Jaunajam trenerim līgums ir uz vienu gadu, ar iespējām to pagarināt vēl uz divām sezonām.