Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc strīda ar draugiem jaunietis izdemolē padomju karavīru piemiņas vietu

Kāds jaunietis Līvānos ceturtdien plosījies Otrajā Pasaules karā kritušo padomju armijas karavīru piemiņas vietā, kur sabojājis vairākas piemiņas plāksnes, informē Latgales reģiona policijas pārvaldē.

Vakar Preiļu policijā tika uzsākts kriminālprocess par kapa, apbedījuma urnas, apbedīta vai neapbedīta līķa apgānīšanu. Policijas darbinieki, veicot izmeklēšanu, jau dažas stundas pēc fiksētā nozieguma aizturēja 1988.gadā dzimušu Līvānu iedzīvotāju, kurš agrāk nebija nonācis konfliktā ar likumu.

Policisti noskaidrojuši, ka iepriekšējā vakarā, 17.augustā, trīs jauniešu grupa netālu no notikuma vietas bija lietojuši stipros alkoholiskos dzērienus. Nedaudz vēlāk, būdami jau pamatīgi iereibuši, starp viņiem izcēlās konflikts, pēc kā divi jaunieši aizgāja projām, bet palikušais nolēma izlādēt dusmas un sāka dauzīt piemiņas plāksnes apbedījuma vietā.

Savu uzvedību jaunietis skaidrojis ar stipru alkohola reibumu un vainu atzina. Jaunietis paskaidrojis, ka nekādu nacionālu un politisku motīvu viņa rīcībā nav.