«Dinamo» turnīru Lapenrantā sāk ar uzvaru

Rīgas «Dinamo» hokejisti šodien Somijas pilsētā Lapenrantā izcīnīja uzvaru pret vietējo komandu «Saipa».

«Dinamo» turnīra pirmajā mačā bija pārāki ar 3:1. «Rīdzinieku» rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Ģirts Ankipāns, Mārtiņš Karsums un Jānis Sprukts. Jāpiebilst, ka Ankipānam un Karsumam arī divas rezultatīvas piespēles.

Rezultātu pirmie spēlē gan atklāja laukuma saimnieki, kad 4. minūtē precīzs bija Miko Pukka. Otrajā trešdaļā viesi guva divus vārtus (abus vairākumā), bet mača pēdējās divdesmit minūtēs vēl vienu reizi pārspēja mājinieku vārtsargu.

Sestdien «Dinamo» spēlēs finālā ar Lahti «Pelicans» komandu, kura šodien pārspēja Tamperes «Ilves» (6:3).