Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nav nekādu pierādījumu, ka Mubarakam būtu vēzis

Nav nekādu pierādījumu, ka gāztajam Ēģiptes prezidentam Hosni Mubarakam būtu vēzis, sestdien vēsta laikraksts «Al-Ahram», noraidot eksprezidenta advokātu apgalvojumus.

«Visas medicīniskās pārbaudes liecina, ka Mubarakam nav vēzis,» raksta valdību atbalstošā avīze.

Mubaraka advokāts Farids ad Dībs ir paziņojis, ka eksprezidents cieš no kuņģa vēža un pagājušajā mēnesī ieslīdzis komā, ko gan viņu ārstējošā slimnīca noliedz.

«Pēdējā medicīniskā izziņa par bijušo prezidentu Hosni Mubaraku atklāj, ka viņš cietis no nieru mazspējas un sirdsdarbības problēmām,» raksta «Al-Ahram», atsaucoties uz avotu Starptautiskajā medicīniskajā centrā Kairas pievārtē, kur tiek ārstēts Mubaraks.

Eksprezidents kopā ar abiem saviem dēliem stājies tiesas priekšā apsūdzībās par korupciju un slepkavībām.

Kā jau iepriekš ziņots, Mubaraka tiesas prāva atlikta līdz 5.septembrim. Turklāt ir apmierināta nemieru laikā bojāgājušo tuvinieku prasība apvienot Mubaraka un bijušā iekšlietu ministra Habiba al Adlija lietas.

18 dienas ilgajos protestos, kuru rezultātā Mubaraks bija spiests atkāpties no amata, šā gada janvārī gāja bojā vairāk nekā 850 cilvēku.