Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sievietei par policista piekukuļošanu ar dāvanu kartēm - piespiedu darbs

Sievietei, kura ar dāvanu kartēm un konjaka pudeli piekukuļoja Rīgas pašvaldības policijas Ūdenslīdēju, glābēju un civilās aizsardzības nodaļas priekšnieku, piemērots piespiedu darbs.

Prokuratūras preses pārstāve Laura Pakalne aģentūrai BNS teica, ka lieta ir pabeigta, proti, sievietei piemērots priekšraksts par sodu – 100 darba stundu.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) iepriekš informēja, ka sieviete pērn jūlijā nodevusi kukuli – dāvanu kartes 60 latu vērtībā un alkohola «Hennessy» pudeli – Rīgas pašvaldības policijas Ūdenslīdēju, glābēju un civilās aizsardzības nodaļas priekšniekam, lai viņš un viņa pakļautībā esošās amatpersonas neveiktu pienācīgas pārbaudes sporta bāzē Ķīšezerā.

Policijas amatpersonas godprātīgās rīcības dēļ KNAB veica nepieciešamās procesuālās darbības, lai atklātu kukuļdošanas faktu un iegūtu pierādījumus noziedzīga nodarījuma izdarīšanā.