Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krīze ilgs desmit gadus; no tiem esam nodzīvojuši trīs gadus

Latvijas Degvielas tirgotāju  asociācijas prezidents Ojārs Karčevskis pauž pārliecību, ka ekonomiskā krīze ne tuvu nav beigusies. Viņaprāt, krīze ilgs aptuveni desmit gadus, no kuriem esam nodzīvojuši vien trīs gadus.

Sarunā Latvijas Radio eksperts norādīja, ka tuvākajos gados krīze turpinās izpausties dažādos veidos – nāks dažādi krīzes viļņi. «Manas prognozes ir tādas, ka krīze ilgs desmit gadus. Krīzes atplūdi būs un mēs tos redzēsim,» sacīja eksperts.

Vienlaikus viņš norādīja, ka Latvija krīzes turpinājumam ir labāk sagatavojusies. «Mēs esam labāk sagatavojušies. Kredītportfelis ir mazāks, es domāju – privātpersonu. Būs vieglāk, bet vienalga viņa [krīze] nāks.»

Runājot par degvielas cenu izmaiņām, eksperts sacīja, ka iepriekš prognozētais par degvielas cenu lats litrā pat teorētiski nebija iespējams. Degvielas cenas nākotnē Karčevskis neņēmās prognozēt. «Kas notiks turpmāk, es nezinu,» - tā Karčevskis.