Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Citadeles» kukuļņēmējs apkaunojis kolēģus

Bankas «Citadele» darbinieks, kurš pieprasīja 50 00 eiro lielu kukuli, ar savu netīro rīcību apkaunojis visus savus kolēģus, intervijā «Baltkom 93,9» pavēstīja bankas padomes priekšsēdētājs Juris Jākobsons, ziņo portāls Mixnews.lv.

«Es personīgi jūtos kā no galvas līdz kājām apliets ar netīrumiem. Un to izdarīja cilvēks, kas savās savtīgajās interesēs centās gūt peļņu, neskatoties uz to, ka ar savu rīcību apkaunoja gan kolēģus, gan bankas vadību. Viena cilvēka dēļ cieš visi. Banka ir ļoti pateicīga klientam, kas uzdrošinājās ziņot par kukuļa pieprasīšanu. Šis cilvēks jau piektdien uzrakstīja atlūgumu, ko mēs nekavējoties pieņēmām, banku viņš pameta Korupcijas novēršanas un apkarošanas darbinieku pavadībā,» teica Jākobsons.

Jākobsons norādīja, ka neviens bankas darbinieks lēmumus, kas saistīti ar dažādiem riskiem, bankā nevar pieņemt vienpersoniski, tāpēc kukuļa ņēmējs klientu vienkārši apmānījis.

aizturēja