Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

EK neturpinās lietu «Baltkom» sūdzībā par «Lattelecom»

Eiropas Komisijas (EK) Konkurences ģenerāldirektorāts uzskata, ka nav pamata izmeklēšanas turpināšanai lietā par «Baltkom» sūdzību  par iespējamu valsts atbalsta piešķiršanu SIA «Lattelecom», lai tas iegūtu tiesības realizēt valsts pāreju uz televīzijas programmu zemes apraidi ciparformātā, portālu «Apollo» informēja Satiksmes ministrijas (SM) Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds.

SM ir saņēmusi EK Konkurences ģenerāldirektorāta vēstuli, kurā norādīts, ka nav pietiekama pamatojuma turpināt izmeklēšanu saistībā ar sūdzību par iespējamu valsts atbalsta piešķiršanu vienam komersantam, nodrošinot televīzijas programmu zemes apraidi ciparformātā.

Konkurences ģenerāldirektorāts savā vēstulē norāda, ka ģenerāldirektorāta atbildīgās struktūrvienības ir saņēmušas izsmeļošas Latvijas puses sniegtās atbildes un uzskata, ka nav pamata izmeklēšanas turpināšanai lietā par «Baltkom» sūdzību  par iespējamu valsts atbalsta piešķiršanu SIA «Lattelecom», lai tas iegūtu tiesības realizēt valsts pāreju uz televīzijas programmu zemes apraidi ciparformātā.