Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Keita Vinsleta iznes Ričarda Brensona māti no degošas mājas

Keita Vinsleta izglābusi Ričarda Brensona 90 gadus veco māti no ugunsgrēka, kas izcēlās britu miljardiera brīvdienu mājā Britu Virdžīnu salās.

Ugunsgrēku pulksten četros no rīta izraisīja zibens, kas iespēra Brensonam piederošajā Nekera salā. Pats miljardieris, viņa sieva Džoana un dēls Sems tobrīd atradās netālu esošā īpašumā, savukārt liesmu skartajā mājā gulēja Vinsleta, viņas draugs un ģimene, Brensona māte Eva un meita Holija, kā arī citi cilvēki.

«Aptuveni 20 cilvēki bija tajā mājā, un visi spēja izkļūt ārā, un visiem šobrīd klājas labi,» paziņojis Brensons. «Pie mums bija patiešām nelāga tropiskā vētra, vējš stiprums bija līdz pat 140 kilometriem stundā. Ap četriem no rīta mājā iespēra zibens.»

«Manai mammai ir 90 gadu, un viņa var paiet, taču svarīgi bija rīkoties ātri. Jebkurā gadījumā, viņai klājas labi. Viņa [Vinsleta] paņēma viņu rokās un iznesa ārā no mājas, cik ātri vien iespējams,» atklāja Brensons.