Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākas Ventspils 2011. gada fotoattēlu konkurss

Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs izsludina Ventspils 2011.gada fotoattēlu konkursu, kur aicina piedalīties gan profesionālus fotogrāfus, gan amatierus. Fotokonkursa mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi Ventspils pilsētas 2012.gada tūrisma brošūras, kartes, kalendāra un citu izdevumu sagatavošanai, kā arī piedāvāt šos fotoattēlus apskatei plašai publikai, veidojot fotoizstādi.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 30 fotoattēlus. Iesniegtajiem fotoattēliem ir jāraksturo Ventspili – pilsētas saimnieciskā darbība, kultūrvēsturiskie objekti, pilsētvide, tūrisma un atpūtas objekti, kultūras un sporta pasākumi pilsētā, Ventspils iedzīvotāji un viesi ikdienā un svētkos. 

Konkursa nolikumu  varat lejupielādēt šeit.

Konkursa komisija atlasīs 40 labākos fotoattēlus, kas šī gada rudenī būs apskatāmi fotoizstādē Ventspilī. Konkursa izvērtēšanas komisija ar savu balsojumu noteiks arī pirmās, otrās un trešās vietas ieguvējus, kuri fotoizstādes atklāšanā saņems atzinības rakstus un Ventspils pilsētas domes sarūpētas naudas balvas.

Konkursā atlasītos fotoattēlus varēs novērtēt arī portāla «ventspils.lv» apmeklētāji, balsojot par interesantāko. Tās autors saņems speciālu balvu.

Piedāvājumi fotokonkursam iesniedzami līdz 2011. gada 13. septembrim plkst. 17:00 Ventspils Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6. Konkursa nolikumu var saņemt Ventspils pilsētas Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6, katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 17:00, kā arī Ventspils portālā «ventspils.lv» un «tourism.ventspils.lv».

2010. gadā konkursam tika iesniegti 489 astoņpadsmit fotogrāfu darbi. No tiem konkursa komisija noteica trīs labākos:

1.vieta – Dzintra Kiršteine «Samsung Wave Kite Party»,
2.vieta – Juris Presņikovs «Pārventas bibliotēka ziemas naktī»,
3.vieta – Līga Gabrāne «Slēpošanas kalns Lemberga hūte».

Portāla «ventspils.lv» apmeklētāju balvu ieguva Oskara Jūras darbs «Mums izdevās!».