Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākas kampaņa «Ēdīsim dārzeņus un augļus 5 reizes dienā!»

Šonedēļ Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) sāks mēnesi ilgu veselīga uztura veicināšanas kampaņu «Ēdīsim dārzeņus un augļus 5 reizes dienā!». Trešdien, 24.augustā, LĀB aicina plašsaziņas līdzekļus un interesentus uz kampaņai veltītu atklāšanas preses konferenci.

Preses konferencē piedalīsies LĀB prezidents Pēteris Apinis, veselības ministrs Juris Bārzdiņš, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka, kā arī kampaņas eksperti - ārsti un uztura speciālisti.
Kampaņas mērķis ir pievērst Latvijas iedzīvotāju uzmanību veselīgas pārtikas un sabalansēta uztura nozīmei. Latvijas iedzīvotāji uzturā lieto pārāk maz augļu un dārzeņu, tādēļ kampaņas laikā plānots uzsvērt augļu un dārzeņu lietošanas nozīmi iedzīvotāju veselības uzlabošanā - it īpaši šajā laikā, kad bagātīgā klāstā pieejami vietējie augļi un dārzeņi. LĀB kampaņu īsteno sadarbībā ar veselīga uztura ekspertiem, valsts pārvaldes institūcijām, mācību iestādēm, plašsaziņas līdzekļiem, vietējiem dārzeņu un augļu audzētājiem.

Preses konference notiks 24.augustā, plkst. 11.00, LĀB telpās Rīgā, Skolas ielā 3, 1. stāvā.

Papildu informācija: «arstubiedriba.lv».