Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bijušais domes deputāts pirms nāves skaidrojis, kāpēc pakārsies

Bijušais Rūjienas deputāts Aigars Birkavs, kurš tika apsūdzēts savas pameitas izvarošanā un ilgstoši slēpās no policijas, pirms nāves paguvis paskaidrot, kāpēc izdarīs pašnāvību, trešdien raksta «Neatkarīgā».

«Es tevi mīlu, Unčuk, un man ļoti gribas dzīvot, taču bez tevis man dzīves nav un cietumā es neiešu vairs,» pirms gada savā dienasgrāmatā portālā «draugiem.lv» rakstīja Birkavs. «Man tiešām jāaiziet, jo neredzu jēgu savas dzīves turpinājumam! Laikam jau, jūsuprāt, neesmu īsti normāls, taču tam ir savs iemesls. Es savos 52 gados iemīlējos 19 gadīgā un neko tur nevaru darīt, kaut arī dēļ mīlestības iekūlos lielos mēslos, taču neko nenožēloju, jo man bija tā laime pavadīt fantastiskus mirkļus ar viņu pusotra gada garumā, kurus nekad neaizmirsīšu,» savu vēlmi pielikt dzīvei punktu pirms gada pamatoja Birkavs.

Viņš tika turēts aizdomās par savu pameitu – nepilngadīgās Sintijas un 19 gadus vecās Unas – izvarošanu. Attiecības ar Unu viņš atzina, taču uzsvēra, ka Sintijai pāri nav nodarījis.

«Sinci, es tevi visu laiku esmu pieņēmis kā meitu, jo tu man biji tikpat mīļa kā paša meita un tu to zini. Es visu laiku centos tevi pasargāt, varbūt biju pārāk stingrs, bet neņem ļaunā, tas nebija, lai tev riebtu. Un tu labāk par citiem zini, ka neesmu nekāds pedofils, jo neesmu neko tādu pret tevi darījis vai licis manīt,» atvadu vēstulē rakstīja Birkavs.

Faktu, ka seksuālas attiecības viņam bijušas tikai ar Unu, apliecina arī policija, vēstī laikraksts.

tika atrasts pakāries