Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šīns: jārīkojas, lai nebūtu pazemojoši jālūdz SVF apmaksāt mūsu Dziesmu svētkus

Uzņēmējs un nekustamo īpašumu tirdzniecības uzņēmuma «Latio» valdes priekšsēdētājs Edgars Šīns ļoti skeptiski vērtē politisko partiju piedāvājumus, norādot, ka nevar ticēt nevienam, kas nevar parādīt konkrētus risinājumus.

Jautāts, ko darīt ar apķīlātajiem dzīvokļiem un miljardu parādiem, Šīna intervijā «Latvijas Avīzei» saka: «Šo problēmu neatrisinās ne runāšana, ne citas pirmsvēlēšanu reklāmas kampaņas. To var atrisināt tikai ar naudu. Nepieciešams noteikts ieguldījumu apjoms, lai Latvijā cilvēkiem atkal būtu iespējams dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi. Lai mums nebūtu pazemojoši jālūdz Starptautiskajam valūtas fondam apmaksāt mūsu Dziesmu svētkus...»

Kur ņemt šo naudu, tas jau ir cits jautājums, norāda uzņēmējs. «Lai ko solītu mūsu politiķi, nevar ticēt nevienam, kurš nespēj parādīt konkrētu veidu, kā panākt lielāku investīciju apjomu valsts ekonomikā.»

«Es uzskatu, ka sabiedrībā visādi nopaļāti Imigrācijas likuma grozījumi ir tikai viens no veidiem, kā var kaut ko izdarīt kaut vai vienā jomā – nekustamo īpašumu tirgū. Tas ir labāk nekā visu laiku činkstēt, ka mums jau nekā nav un ka paši neko nevaram izdarīt. Esmu pārliecināts, ka arī citās nozarēs varētu atrast vismaz pāris idejas, kā veicināt finanšu pieplūdumu un Latvijas uzņēmumu konkurētspēju. Bet pretim jābūt politiķiem, kas tās atbalsta. Jābūt politiķu un uzņēmēju kopīgam darbam,» – tā Šīns intervijā «Latvijas Avīzei».