Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Divi Zatlera partijas biedri kandidēs no «Tautas kontroles» saraksta

Divi Zatlera reformu partijas (ZRP) biedri - Edvīns Puķe un Valfrīds Puķe - nolēmuši Saeimas vēlēšanās startēt no politiskās apvienības «Tautas kontrole» (TK) saraksta, šodien preses konferencē pastāstīja TK pārstāvji.

TK pārstāvis kādreizējais sociāldemokrāts Imants Burvis norādīja, ka šie cilvēki gājuši pie ZRP, cerot, ka tā būs uz sociālām reformām vērsta partija, bet, kad izrādījies, ka tā noskaņota uz vēl lielāku liberālismu, nolēmuši startēt TK sarakstā.

TK valdes priekšsēdētājs Rihards Jablokovs norādīja, ka viņa vadītās partijas durvis esot plaši atvērtas visiem un ka tā sadarbojas ar vairāk nekā desmit citām organizācijām.

ZRP pārstāve Daiga Holma aģentūrai LETA pastāstīja, ka partijas valde rīt, 25.augustā, lems par tālāko rīcību ar šiem abiem biedriem. Holma pieļāva, ka varētu tikt lemts par viņu izslēgšanu no partijas, jo šie neesot vienīgie «grēciņi». Vismaz viens no šiem cilvēkiem esot starp partijas dibinātājiem.

Kā ziņots, partija «Tautas kontrole» Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegusi 88 deputātu kandidātu sarakstu.