Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pacienta nāve Ķīnas slimnīcā izraisa plašu kautiņu

Slimnīcā Ķīnas austrumos Dzjansi provincē šonedēļ starp kāda tur miruša pacienta radiniekiem un slimnīcas personālu izraisījies kautiņš, kurā iesaistījās ap 100 cilvēku, daži no viņiem bija bruņoti ar nūjām, ceturtdien vēsta valsts mediji.

Incidentā, kurš otrdien aizsākās, kad slimnīcā ar varu iekļuva vairāk nekā 30 mirušā pacienta radinieku, 15 cilvēki savainoti, turklāt sadauzītas vairākas automašīnas, vēsta Ķīnas Valsts radio.

Konfrontācijā iesaistījušies vairāk nekā 80 slimnīcas darbinieku, kas kā atpazīšanas zīmi bija aplikuši sarkanus rokas apsējus. Vairāki no viņiem bija bruņojušies ar nūjām, vēsta aculiecinieki, kas informāciju par incidentu bija ievietojuši tīmeklī.

«Sitēji bija ļoti labi organizēti. Viņi pēkšņi izskrēja no slimnīcas un sāka sist [pacienta] ģimenes locekļus,» tīmeklī raksta kāds incidenta aculiecinieks.

Pacients Faņs Žuņjiņs slimnīcā nokļuva 19. augustā. Viņam bija asinsizplūdums smadzenēs. Kā stāsta viņa tuvinieki, viņš miris uz operācijas galda.

Šādi incidenti Ķīnā izraisās arvien biežāk, cilvēkiem tā protestējot pret zemo veselības aprūpes kvalitāti, kā arī korupciju slimnīcās.