Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No ZRP izslēgti jau trīs biedri

Zatlera reformu partijas (ZRP) valde šodien nolēmusi no partijas izslēgt trīs tās biedrus, jo viņi nolēmuši kandidēt Saeimas vēlēšanās no politiskās apvienības «Tautas kontrole» (TK) saraksta, aģentūru LETA informēja ZRP pārstāve Daiga Holma.

No partijas izslēgti Edvīns Puķe, Valfrīds Puķe un Vitālijs Smolickis, pamatojoties uz ZRP statūtos minēto - biedrs tiek izslēgts, ja neievēro vai pārkāpj partijas statūtus, programmu, ētikas kodeksu vai partijas institūciju pieņemtos lēmumus.

TK pārstāvis kādreizējais sociāldemokrāts Imants Burvis iepriekš norādīja, ka šie cilvēki gājuši pie ZRP, cerot, ka tā būs uz sociālām reformām vērsta partija, bet, kad izrādījies, ka tā noskaņota uz vēl lielāku liberālismu, nolēmuši startēt TK sarakstā.

TK valdes priekšsēdētājs Rihards Jablokovs norādīja, ka viņa vadītās partijas durvis esot plaši atvērtas visiem un ka tā sadarbojas ar vairāk nekā desmit citām organizācijām.