Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prokuratūrā notikusi ielaušanās; no seifa nozagtas krimināllietas

Naktī uz 23.augustu Zemgales tiesas apgabala prokuratūrā, kas atrodas Jelgavā, Dobeles ielā, notikusi ielaušanās, kuras laikā no seifa nozagti vairāku kriminālprocesu materiāli, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. [papildināts viss teksts]

Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Laura Pakalne minēto ielaušanās faktu apstiprināja, taču nekādus sīkākus komentārus par to viņa pagaidām nesniedza, lai netraucētu izmeklēšanai.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka starp nozagtajām krimināllietām, iespējams, ir arī sabiedrībā plašu rezonansi guvušais kriminālprocess par desmit gadus vecās dobelnieces Diānas Kozlovskas slepkavību, kas izdarīta 2007.gadā un par ko aizdomās tiek turēta meitenītes māte un mātes draugs.

Par notikušo ielaušanos sākts kriminālprocess.

Kā skaidroja Pakalne, Zemgales tiesas apgabala prokuratūrai ir noslēgts līgums ar SIA «Rīgas apsardze», ēkā ir uzstādīta signalizācija, un lietu materiāli tiek glabāti seifā.

Informācija minētā apsardzes uzņēmuma interneta mājaslapā liecina, ka tas nodarbojas ar apsardzes un ugunsdrošības tehnisko sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu, apkopi un remontu, fizisko personu, kustamās mantas un nekustamā īpašuma apsardzi, darbībā izmantojot apsardzes tehniskās sistēmas.

Saskaņā ar aģentūras LETA arhīvu līdzīgas ielaušanās kādā no prokuratūrām vismaz pēdējo 15 gadu laikā nav notikušas.