Lundmarkam debija Rīgā, «Dinamo» uzvar «Saipa»

Šodien «Arēnā Rīga» Rīgas «Dinamo» hokejisti aizvadīja otro spēli «Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņā». Latvijas kluba rindās debitēja kanādietis Džeremijs Lundmarks, bet pēc operācijas pirmo spēli aizvadīja Kristaps Sotnieks.

«Dinamo» tikās ar Lapenrantas «Saipa» hokejistiem, kuriem šajā turnīrā uz pārbaudes laiku pievienojies latviešu hokejists Roberts Jekimovs. Uzvaru ar rezultātu 6:4 izcīnīja «Dinamo». «Rīdzinieki» sestdien turnīrā spēlēs par 3. vietu ar Minskas «Dinamo».

Mača sākums nebija mājiniekiem patīkams, jo viesi diezgan īsā laikā panāca 2:0 (Rihards Lintners, Juha Koivisto). Pie abiem vārtiem nepārliecinoši nospēlēja «Dinamo» vārtsargs Māris Jučers. Pirmos vārtus pēc viesu vārtsarga kļūdas guva Fredriks Vargs, bet 2:2 panāca Mārtiņš Karsums. Dažas sekundes pirms pārtraukuma pēc sekmīgas individuālās spēles 3:2 panāca Vargs. Jāatzīmē, ka otrajā maiņā Sprukta vietā epizodiski laukumā devās Lundmarks, kurš citos virknējumos gan netika iespēlēts.

Otrajā periodā viesi panāca izlīdzinājumu 3:3, bet divu vārtu pārsvaru atjaunoja Aleksandrs Ņiživijs (skaitliskajā vairākumā) un Bjerns Melins.

Sestie vārtie trešajā trešdaļā Andra Džeriņa kontā, kad uzbrucējs ar Gintu Meiju aizmuka pretuzbrukumā. Mača izskaņā «Saipa» vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz, lai spētu izcīnīt uzvaru.