Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rautakallio: neesam vēl gatavi sezonai

Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Peka Rautakallio pēc sestdienas uzvaras pār Minskas «Dinamo» par trešo vietu «Latvijas Dzelzceļa» kausa izcīņā atklāja, ka vēl ir daudzas uzlabojamas lietas, taču uzņemtais virziens ir pareizs.

Pret minskiešiem pirmie divi periodi bijuši labi ņemot vērā to, ka tā bijusi trešā spēle četrās dienās. Turklāt pēdējā trešdaļā mājinieki spēlējuši zem pretinieku spiediena. Komandā ir daudz ko uzlabot, taču katra nākamā spēle ir bijusi aizvien labāka.

«Ideālu situāciju hokejā nav, taču uzņemtais virziens komandai ir pareizs,» sacīja somu treneris. «Izdarījām sīkas lietas, kuras vajadzēja paveikt. Esmu apmierināts ar šīm trīs spēlēm. Ja runājam par vārtsargiem, tad katra diena ir citādāka un nevar viennozīmigi pateikt, ka visu sezonu stāvēs vārtos tikai viens vārtsargs. Dosim iespēju katram. Esam strādājuši tikai vienu mēnesi, bet vēl neesam gatavi sezonai. Bet strādājam, lai uz tās sākumu būtu,» pēc mača atzina speciālists.

Viņš arī atgādināja, ka jāpatur prātā, ka spēlētājiem jāapgūst daudz jaunu lietu - ko vēlas treneris. Turpretī viņam sākotnēji nebija zināms, ko spēj hokejisti.

Rautakallio neredz iemeslu, lai ko mainītu pirmās maiņas izkārtojumā, par otro maiņu viņš zin, ka tajā spēlējošie spēlējuši kopā no jaunības dienām, taču viņiem esot savi vecie gājieni un trenerim tur ir ko darīt.

Vaicāts par Džeimija Ludmarka vietu komandā, Rautakallio sacīja, ka «Dinamo» nav komanda, kam būtu aktuālas piektās maiņas problēmas. Visiem spēlētājiem, kas būs komandā, vieta atradīsies.

Minskas «Dinamo» galvenais treneris Mareks Sikora atzina, ka pirmā trešdaļa bijusi ļoti slikta, otrā labāka, bet trešā daudz labāka. Minskieši bija domājuši, ka rīdzinieki būs noguruši pēc iepriekšējās dienas vēlās spēles, taču tā nebija.