Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ventspilī nsokaidroti Latvijas triatlona čempioni sprinta distancē

28.augustā, Medņu ielas galā, Ventspils Zilā karoga pludmalē norisinājās, nu jau par tradīciju kļuvušās triatlona sacensības – Latvijas atklātais čempionāts un Baltijas Jūras kausa izcīņa triatlonā sprinta distancē. Triatlons ir sporta veids, kas ietver trīs sporta veidu kombināciju – peldēšanu, riteņbraukšanu un skriešanu.

Triatlona sacensības Ventspilī ir unikālas ar to, ka ir vienīgās Baltijā, kurās peldēšana notiek atklātā jūrā, un šoreiz jūra sagādāja patiešām smagu pārbaudījumu sacensību dalībniekiem, jo lielajā vējā un viļņos vairāk sanāca skriešana pa jūru un cīņu ar viļņiem, nevis triatlonistiem ierastā peldēšana, tomēr šāds pavērsiens sacensības padarīja tikai interesantākas.

Kopumā uz starta izgāja 120 dalībnieki, un kā pirmie uz starta stājās bērni un savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva ventspilnieki Toms Salnājs (2004. g.dz. un jaunāki) un Oskars Gorbenko (2000.-2003. g.dz.).

Minisprinta distancē (Tautas klase) dalībniekiem bija jāveic (250m peldēšana + 12km riteņbraukšana + 2,5 km skriešana) un kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva Krišjānis Beitāns, otrajā vietā atstājot Raivi Voitānu, bet trešais palika Artjoms Šķerbakovs. Savā vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Žanis Šteinerts, Vladimirs Kļavnieks un Jevganijs Dasko. Jāatzīmē, ka minisprinta distancē uz starta devās aptuveni 15 ventspilnieku, kas nozīmē, ka mūsu pilsētas iedzīvotājiem šis sporta veids noteikti nav svešs.   

Par triatlona sacensību uzvarētājiem kļūst Jevgēņijs Tabakajevs un Sindija Veinberga