Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērziņš apsveicis pārvēlēto Igaunijas prezidentu

Valsts prezidents Andris Bērziņš nosūtījis vēstuli Igaunijas prezidentam Tomasam Hendrikam Ilvesam, sveicot viņu ar pārvēlēšanu amatā un novēlot veiksmi un izdošanos amata pienākumu pildīšanā nākamajā prezidentūras termiņā, portālu «Apollo» informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Bērziņš izsaka pārliecību, ka Tomasa Hendrika Ilvesa vadībā Igaunija sasniegs tās izvirzītos mērķus, lai arī turpmāk uzlabotu valsts iedzīvotāju dzīves līmeni, kā arī stiprinātu Igaunijas starptautiskās pozīcijas.

«Vēlos uzsvērt tradicionāli tuvās, aktīvās un veiksmīgās Latvijas un Igaunijas attiecības visās nozarēs un līmeņos. Mūsu kopējā reģionālās sadarbības izpratne ir pamats ilgtspējīgiem rezultātiem transporta un enerģētikas jomā,» vēstulē norāda Bērziņš, paužot cerību kopā ar Igaunijas prezidentu arī turpmāk veiksmīgi strādāt Baltijas sadarbības stiprināšanai.