Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mels Gibsons panāk vienošanos ar Grigorjevu bērna aizbildniecības lietā

Skandalozais Holivudas aktieris Mels Gibsons pēc vairāk kā gadu ilgušas tiesāšanās panācis vienošanos ar savu bijušo partneri, krievu dziedātāju Oksanu Grigorjevu kopīgā bērna aizbildniecības lietā.

Kā piektdienas vakarā pavēstīja Losandželosas Augstākās tiesas pārstāvji, Gibsons un Grigorjeva panāca vienošanos pēc vairāku dienu ilgušām pārrunām. Vienošanās nosacījumi netiek atklāti, tomēr tiesas pārstāvji pavēstīja, ka trešdien vēl gaidāma tiesas noklausīšanās par vienošanās finansiālajiem aspektiem. Līdzīgā veidā slēgtā sesijā tiks risināts aizbildniecības jautājums.
Gibsona pārstāvis Alans Nīrobs apstiprinājis ziņu par mierizlīgumu, piebilstot, ka aktieris un režisors ļoti augstu vērtē tiesneša palīdzību. Grigorjevas pārstāvis Stīvens Džafe atteicies sniegt komentārus.

Pārim izšķiroties 2010.gadā īsi pēc meitas Lūsijas piedzimšanas, nesaskaņas kulminēja ne tikai aizbildniecības civilprāvā, bet arī Gibsonam izvirzītā apsūdzībā partneres piekaušanā. Sākumā Gibsons savu vainu noliedza, taču martā aktieris paziņoja, ka vairs neapstrīdēs viņam izvirzītās apsūdzības, vienlaikus savu vainu neatzīstot. Tādējādi krimināllietas iznākums vairs nevarēja tikt izmantots civillietā par bērna aizbildniecību.

Gibsona lieta kļuva bēdīgi slavena pēc tam, kad slavenību ziņu interneta vietnes «RadarOnline.com» rīcībā nonāca aktiera un Grigorjevas strīda ieraksts. Tajā bija dzirdams, kā Gibsons pazemo savu partneri, kā arī izsaka rasistiskus komentārus.

Vēl tikai šā gada jūnijā Gibsons ar savu bijušo sievu Robinu panāca vienošanos divus gadus ilgušajā laulības šķiršanas lietā. Darījums ietver arī vienošanos par kopējo īpašumu, taču sīkāka informācija par šo norunu netika izpausta. Plānots, ka laulības šķiršana oficiāli tiks noformēta augustā.

Pēc 28 gadus ilgas laulības Robina Gibsone šķiršanās prasību iesniedza tiesā 2009.gada aprīlī. Kā šķiršanās iemeslu viņa minējusi nesamierināmas atšķirības. Faktiski pāris izšķīrās jau 2006.gada 26.augustā, mēnesi pēc tam, kad aktieris tika arestēts par braukšanu dzērumā. Mels Gibsons satika savu sievu 1980.gadā, kad viņš bija vēl nevienam nezināms aktieris, bet Robina Mūra strādāja par stomatologa asistenti. Pārim ir septiņi bērni - Tomass, Mailo, Luiss, Viljamss, dvīņi Edvards un Kristians, kā arī meita Hanna.