Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No ceturtdienas daudz izmaiņu sabiedriskā transporta kustībā

No 1.septembra gaidāmas daudzas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja SIA «Rīgas satiksme» (RS) pārstāvis Viktors Zaķis - lai nodrošinātu Dreiliņu mikrorajona iedzīvotāju ērtāku nokļūšanu līdz blakus esošajam mikrorajonam Pļavniekiem, kā arī bērnu nokļūšanu uz Rīgas Pļavnieku pamatskolu, no šā gada 1.septembra tiks veiktas izmaiņas 6.autobusu maršrutā.

Autobusi pa maršrutu no pilsētas centra kursēs līdz A.Saharova ielai, tālāk pa A.Saharova ielu, Akadēmiķa M.Keldiša ielu, Ulbrokas ielu līdz A.Deglava ielai un tālāk pa maršrutu līdz Dreiliņiem un atpakaļ pa šo pašu maršrutu uz pilsētas centru.

Izmaiņu rezultātā netiks apkalpota viena pieturvieta – A.Saharova iela, kas patlaban atrodas uz A.Deglava ielas. Lai maršrutā nebūtu divas pieturvietas ar vienādu nosaukumu, uz Akadēmiķa M.Keldiša ielas esošā 20. un 31.autobusa maršruta pieturvieta tiks pārdēvēta par pieturvietu «Dzeņu iela».

Jāatgādina, ka saistībā ar pašvaldības dzīvojamo namu kompleksa Ulbrokas ielā 13, kas atrodas Pļavniekos, nodošanu ekspluatācijā bija nepieciešamība šo namu iedzīvotāju ērtībām atklāt jaunu pieturvietu, kas uzlabotu iedzīvotāju pārvietošanās iespējas. Ir atklāta jauna pieturvieta «Ulbrokas iela 13» virzienā uz pilsētas centru, kur apstājas 20., 31., 34., 51. un 52.maršruta autobusi.

Lai palielinātu pasažieru iespējas pārsēsties – no šā gada 1.septembra 31.autobusa maršrutā tiks ieviesta jauna pieturvieta abos braukšanas virzienos – pieturvieta «Jugla».

Tāpat pasažieru ērtībām Babītes novada pašvaldība ierīkojusi un labiekārtojusi 13.autobusu maršrutā jaunu pieturvietu abos braukšanas virzienos. Līdz ar to no 1.septembra  13.maršruta autobusi apstāsies un uzņems/izlaidīs pasažierus izveidotajā  pieturvietā «Pumpas».

No šā gada 1.septembra, neatbilstošās infrastruktūras dēļ tiks slēgta 38.autobusu maršruta pieturvieta «Nordeka» virzienā uz galapunktu «Dzirciema iela».

Pēc remontdarbu pabeigšanas pie Nacionālā teātra no 1.septembra tiks veiktas izmaiņas 5.tramvaja maršruta un 7.tramvaja maršruta darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.

Attiecībā pret sarakstu, kas spēkā ir patlaban, tiks uzlabotas pasažieru pārvietošanās iespējas, kā arī pārceltās pieturvietas tiks atceltas atpakaļ. Atbilstoši šīm izmaiņām tiks veiktas korekcijas 3. un 9.tramvaja maršruta kustības sarakstā, taču reisu skaits paliks nemainīgs.

3.maršruta autobusi, sākoties skolas laikam, brīvdienās vairs nekursēs līdz Vakarbuļļu pludmalei, bet līdz dispečeru punktam «Bolderāja». Atbilstoši šīm izmaiņām tiks veiktas izmaiņas arī brīvdienu kustības sarakstā. Arī 36.autobusu maršruts brīvdienās atsāks darboties pēc iepriekšējā darba režīma – mainīsies kustības saraksts brīvdienām.

www.rigassatiksme.lv