Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalas mērs sola nepieļaut «genocīdu pret jūrmalniekiem»

Jūrmalas mērs Gatis Truksnis nekustamā īpašuma nodokļa apmērus, kādi jāmaksā jūrmalniekiem, uzskata par neadekvātiem. Viņš arī neslēpj, ka šī nodokļa parāds Jūrmalā ir diezgan prāvs.

Truksnis sarunā Latvijas Radio trešdienas rītā sacīja, ka nekustamā īpašuma nodoklim jābūt saprātīgam, taču tas patlaban tā nav. Viņš norāda, ka tas būtu jāparēķina no iedzīvotāju maksātspējas, kā arī ņemot vērā to, kā īpašums iegūts – vai tas mantots paaudzēs, vai pirksts spekulatīvos nolūkos.

Jūrmalas mērs, runājot par nekustamā īpašuma nodokļa apmēriem jūrmalniekiem, to pielīdzināja genocīdam. «Genocīds pret Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem netiks pieļauts. Mēs nekur projām neiesim,» teica Truksnis.

Tāpat Truksnis atklāja, ka jūrmalnieku parāds par apkuri ir milzīgs – tas tuvojas trīs miljoniem latu. Arī šajā jautājumā mērs solīja, ka dome lems par to, lai šo situāciju uzlabotu.