Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Parādnieks: SC ir bijis pie varas piecdesmit gadu

Partijas «Visu Latvijai!-TB/LNNK» valdes loceklis Imants Parādnieks nepiekrīt «Saskaņas centra» (SC) pārstāvju apgalvojumam, ka šī partija nekad nav bijusi pie varas.

To Parādnieks norādījis intervijā laikrakstam «Neatkarīgā».

«Šo tēzi «nekad nav bijis pie varas» es gribētu nocirst pašā saknē. SC ir bijis pie varas piecdesmit gadu – kopš 1940. gada 17. jūnija. Un mēs zinām, ko viņi ir izdarījuši Latvijā. SC ir satelītorganizācija tiem, kas nāca pie varas šajā manis nosauktajā datumā. Viņi ir darbojušies ar tām pašām metodēm, ar tiem pašiem antiprincipiem, ar tām pašām sarunāšanām,» atzīmē Parādnieks un norāda uz SC darbošanos Rīgas domē.

«Skatieties, cik gludi viss notiek Rīgas domē! Treknajos amatos salikti savi cilvēki, kuri atdod naudu saimniekiem, un viss ir kluss! Konflikti netiek iznesti uz āru, un «labais [Nils]Ušakovs» tikai audzē reitingus. Saprotiet, pie varas ir palikuši tie, kas turpina padomju laiku greizo sistēmu. Bet mums šajās vēlēšanās ir jāpasaka: viss ir beidzies! Latvisko partiju koķetēšana ar SC ir necienīga, tā ir pazemojoša ne tikai katra atsevišķa cilvēka, bet arī valsts pašapziņai,» uzskata Parādnieks.