Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Volvo Trucks» atvēris jaunu kravas automašīnu centru Maskavā

Automašīnu tirgotājs «Volvo Trucks» atvēris jaunu kravas automašīnu centru Maskavā un tas pilsētas dienvidos ir ceturtais kravas automašīnu centrs, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja uzņēmumā.

«Volvo Trucks Russia» ir 46 servisi, tostarp četri kravas automašīnu centri, kas veido plašu servisu tīklu Krievijā, aptverot teritoriju no Kaļiņingradas rietumiem līdz Vladivostokai Tālajos Austrumos.

Atklājot «Volvo Truck» centru Maskavas dienvidos, uzņēmums aptver stratēģisku transporta koridoru no Maskavas uz Krievijas dienvidiem, piedāvājot pēcpārdošanas pakalpojumus un jaunas, kā arī lietotas kravas automašīnas.

«Volvo Truck» centrs Maskavas dienvidos tika uzcelts astoņu mēnešu laikā. Projekta investīcijas pārsniedza 450 miljonus rubļu (7,3 miljonus latu). Tajā ir 20 remonta līnijas, no kurām 18 ir paredzētas diagnostikai, remontam un tehniskajai apkopei, bet divas - virsbūves remonta darbiem.

«Volvo Truck» piedāvā kravas automobiļus, sākot no vidējas -12 tonnas - un beidzot ar lielu - virs 16 tonnām - kravnesību, kā arī attīstītu vispasaules dīleru un 2300 remonta centru tīklu vairāk nekā 140 valstīs.