«Dinamo» turnīru Doņeckā sāk ar zaudējumu pret SKA

Rīgas «Dinamo» hokejisti šodien «Donbass Open Cup» turnīra pirmajā spēlē Doņeckā (Ukraina) ar 1:4 piekāpās Sanktpēterburgas SKA komandai.

Rīgas «Dinamo» un Sanktpēterburgas SKA 1:4 (0:0, 1:2, 0:2).
M. Rēdlihs (Vargs, Ņiživijs, 33, vair.); Toresens (Pruha, 21), Toresens (Pruha, 26, vair.), Ribins (Mortensons, Štepaneks, 44), Deņisovs (Mortensons, vair., 57).

Pirmajā trešdaļā abas komandas nopelnīja pa trim noraidījumiem, tomēr skaitlisko vairākumu nespēja realizēt ne vieni, ne otri. Jau otrās trešdaļas 28. sekundē SKA komandas jaunieguvums Patriks Toresens atklāja spēles rezultātu, bet 6. minūtē norvēģu uzbrucējs vairākumā dubultoja Sanktpēterburgas kluba pārsvaru. Tomēr perioda 13. minūtē vairākumu spēja realizēt arī «Dinamo» komanda, kad precīzs bija Miķelis Rēdlihs.

Pēdējās trešdaļas 4. minūtē Maksims Ribins trešoreiz mačā pārspēja «Dinamo» amerikāņu vārtsargu Krisu Holtu, bet spēles galarezultātu perioda 17. minūtē lielajā vairākumā uzstādīja čehu uzbrucējs Petrs Pruha.

Jāpiebilst, ka šajā mačā laukumā izgāja arī «Dinamo» komandas kapteinis Sandis Ozoliņš, kurš nepiedalījās iepriekšējās pārbaudes spēlēs.

Nākamajās spēlēs «Dinamo» piektdien tiksies ar Ukrainas čempioniem «Donbass», bet sestdien pretī stāsies Minskas «Dinamo».

Rīgas «Dinamo» komandai šis ir pēdējais pirmssezonas pārbaudes turnīrs, bet jauno sezonu «rīdzinieki» sāks nākamo piektdien, kad viesos tiksies ar Gagarina kausa īpašniekiem Ufas «Salavat Julajev».