Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ivars Kalniņš piedalīsies izrādē «Sekss, laulības un šķiršanās amerikāņu gaumē»

Latvijas teātra, kino un televīzijas zvaigznes Ivars Kalniņš un Svetlana Ivaņņikova kļūs vīrs un sieva! Aktierus jaunajās lomās skatītājs varēs skatīt jau š.g. 22.septembrī, Rīgā, Maskavas Namā, bez tabu komēdijā krievu valodā «Sekss, laulības un šķiršanās amerikāņu gaumē».

Šis ir pirmais teātra projekts, kur Ivars Kalniņš un Svetlana Ivaņņikova ir partneri uz skatuves. «Kā jebkura sieviete, es zināju, ka Ivars Kalniņš ir skaists vīrietis. Tagad es viņu iepazinu arī kā izcilu, profesionālu aktieri, uzmanīgu, iejūtīgu partneri. Mēģinājumos ir izveidojusies īpaša aura - ir liels prieks strādāt mūsu nelielajā kolektīvā ar aktieriem, kuri niansēs uztver lugas smalko humoru,» savās domās dalījās aktrise Svetlana Ivaņņikova.

Izrādes pamatā ir intelektuālā humora meistara Vudija Alena luga. Autoram raksturīgā manierē notikumi attīstās ļoti negaidīti, un tos pavada asprātīgu joku un komentāru virkne. Stāsts ir par izskaidrošanos Ņujorkas augstākajā sabiedrībā sakarā ar negaidīti gaismā nākušiem lugas varoņu seksuālās dzīves faktiem. Skatītājus, kā jau vienmēr Vudija Alena darbos, gaida pārsteigumiem bagāts fināls, bet, neskatoties uz humora pārpilnību, luga liek pārdomāt nopietnas lietas.

«Izrāde nav ieteicama cilvēkiem, kas, dzirdot vārdu sekss, sarkst. Bet, ja jums nav nekas pret veselīgu un pat cinisku humoru, jūs esat dzīves, stilīgu apģērbu, asprātīgu joku mīļotājs, tad izrāde būs jums pa prātam,» bilst izrādes režisors Oļegs Šapošņikovs.

Komēdijā «Sekss, laulības un šķiršanās amerikāņu gaumē» ir arī fantastikas, detektīva žanra un psiholoģiskas drāmas iezīmes. Iestudējuma oriģinalitāte atklājas tā žanrā - postpadomju telpā nav režisoru, kas strādātu Holivudas intelektuālās komēdijas stilā. Oļegs Šapošņikovs, kas ir Romāna Viktjuka skolnieks, ir gandrīz vienīgais, kas to dara. Vieglā, gaisīgā manierē runā par sarežģītām problēmām.

Iestudējumā darbojas:
Advokāts Sems Rigss - Ivars Kalniņš
Psihoterapeite Filisa Rigsa - Svetlana Ivaņņikova
Rakstnieka sieva Kerola - Tatjana Lukašenkova
Baņķiera sieva - Elīna Mazkalne
Rakstnieks Hovards - Romāns Aronsons

Izrādes režisors - Oļegs Šapošņikovs - kļuvis plaši pazīstams, pateicoties izrādei, kas kļuva par bestselleru - «Kailie Brieži» ar stāstu par Latvijas mazpilsētiņas bezdarbniekiem. Izrādi divas sezonas varēja vērot uz Maskavas nama skatuves.

Kostīmu mākslinieks - Jozas Statkevičus - pasaulslavens lietuviešu modes mākslinieks, kura klientu vidū ir ne tikai televīzijas, teātra un kino zvaigznes, bet arī vairāku valstu pirmās personas.

  • Pirmizrāde:

2011.gada 22.septembrī un 23.septembrī - Maskavas Namā, Rīgā,
24.septembrī - Jelgavas kultūras namā,
25.septembrī - Liepājas Olimpiskaja centrā.

  • Biļetes - kasēs izrāžu vietās un «bilesuserviss.lv».