Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rūdīti laupītāji sagriež dzīvokļa saimniekam kaklu un apzog viņu

Policijas darbinieki trešdien aizturēja rūdītus laupītājus, kuri augusta vidū iebrāzās kādā dzīvoklī Rīgā, Dzirciema ielā, un, ar nazi ievainojot tā saimnieku kaklā, apzaga viņu.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, 10.augustā Dzirciema ielā pie kāda dzīvokļa durvīm pieklauvēja trīs vīrieši. Durvis atvēra dzīvokļa saimnieks, un svešie vīrieši iebrāzās dzīvoklī. Viens no tiem turēja dzīvokļa saimnieku, otrs - pārmeklēja kabatas, savukārt trešais aizslēdza durvis un sāka pārmeklēt dzīvokli. Saimnieks mēģināja pretoties izbrucējiem, tomēr viens no viņiem iegrieza vīrietim kaklā.

Kad laupītāji bija paņēmuši viņus interesējošās lietas - naudu, mobilo telefonu -, viņi devās prom un pirms aiziešanas piedraudēja dzīvokļa saimniekam - ja tas ziņos policijai, viņi atnāks un izrēķināsies. Cietušais vīrietis tā arī darīja - policijā nevērsās un arī ārstiem palīdzību nelūdza.

Tomēr pēc divām dienām cietušais saprata, ka pats brūci izārstēt nevar, tādēļ devās uz slimnīcu. Vīrietim nācās pastāstīt ārstiem par notikušo, un mediķi par to ziņoja policijai.

Policijā tika sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Izmeklējot lietu, VP darbinieki nāca uz pēdām vienam no iespējamiem laupītājiem, tomēr uzreiz neaizturēja viņu, gaidot iespēju aizturēt arī kādu no līdzdalībniekiem. Tāda iespēja policistiem radās vakar, un viņi aizturēja divus no iespējamiem laupītājiem: 1966.gadā dzimušu, agrāk vairākkārt tiesātu vīrieti, kurš bija uzbrucis dzīvokļa saimniekam, un 1978.gadā dzimušu, agrāk par zādzībām tiesātu vīrieti. Tāpat noskaidrota trešā laupītāja identitāte, un viņš pašlaik tiek meklēts.

Izmeklēšanas laikā VP radās aizdomas, ka laupītāji varētu būt vainojami vēl vienā analogā noziegumā.