Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zinību dienu Rīgā svin līdz rīta gaismai

Zinību diena Rīgas centrā tika svinēta līdz rīta gaismai, novēroja aģentūra LETA.

Šorīt ap plkst.6 Rīgas centrs bija pilns ar «sagurušiem» jauniešiem, kas devās mājup pēc vētrainas uzdzīves. Jaunieši pārsvarā pulcējās sabiedriskā transporta pieturās, kā arī diennakts ēstuvēs.

13.janvāra ielā, tramvaja pieturā sēdošie puiši aģentūrai LETA pastāstīja ka svinējuši visu nakti. Apmeklējuši vairākus klubus, satikuši vecus draugus un ieguvuši jaunus.

Savukārt cita kompānija aktīvi apsprieda, kur vēl doties atzīmēt, kā arī apsprieda, kuram vecāki ir saprotošāki un atļaus uzņemt kompāniju nakts svinību turpināšanai.

Kā novēroja LETA, meitenes šajā agrajā rīta stundā bija vairāk nobažījušās par turpmāk dienā veicamajiem uzdevumiem. Piemēram, kāda gājēju tunelī pie Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas pamanīta jauniete, mēģināja iežēlināt savu pavadoni, stāstot, ka, tad kad viņi tiks mājās, viņai būs atlicis gulēt tikai trīs stundas un tad jau būs jāceļas.

Uz to jaunietis dziļdomīgi atbildēja: «Ja tiksim mājās...».

Kā ziņots, Valsts policijas darbinieki vakar nekādus ar Zinību dienas norisi saistītus negadījumus vai būtiskus pārkāpumus galvaspilsētā nav konstatējuši, bet pašvaldības policisti pieķēruši aptuveni desmit nepilngadīgus smēķētājus un Bastejkalnā aizturējuši vienu nepilngadīgo, kurš bijis alkohola reibumā.

Vakar sākās jaunais - 2011./2012.mācību gads, kas ilgs līdz 2012.gada 31.maijam.

Aģentūras LETA arhīvs liecina, vecāko klašu audzēkņi Zinību dienu nereti mēdz svinēt, lietojot alkoholu, smēķējot un izraisot dažādas nekārtības.