Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Leiškalns pārsteigts, ka 10.Saeimas deputāti nemēģināja sevi aizstāvēt

Bijušais ilggadējais parlamenta deputāts Kārlis Leiškalns (pārstāvēja Tautas partiju) ir pārsteigts, ka 10.Saeimas deputāti Satversmes tiesā neapstrīdēja eksprezidenta Valda Zatlera rīkojumu numur divi, ar kuru tika rosināta nobalsošana par Saeimas atlaišanu.

«Es uzskatu, ka Zatlers ir pārkāpis Satversmi. Viņš ar neko neriskēja. Man nepatīk, ka šis parlaments pat nemēģināja sevi aizstāvēt. Kāpēc deputāti neapstrīdēja šo lēmumu Satversmes tiesā? Vēl vairāk – viņi sāk runāt, cik labi, ka Zatlers visus patrieca, kāds malacis. Partijas aicināja Zatleru pie sevis, lai cīnītos ar velns viņu zina ko,» Leiškalnu citē portāls «mixnews.lv».

Leiškalns domā, ka vēršoties tiesā, deputāti varēja lietu uzvarēt. «Taču tas nav populāri – aizstāvēt tautas izvēli, kas izdarīta pirms septiņiem mēnešiem. Tā ir zemnieku tautas mentalitāte, kas ilgi ir kāda pārvaldībā.»