Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Muižnieks: mazliet pietrūkst pacietības izšķirošajos brīžos

Bijušais Latvijas valstsvienības un pašreizējais Polijas komandas Sopotas «Trefl» galvenais treneris Kārlis Muižnieks sarunā ar «Apollo» padalījās savos iespaidos par Latvijas izlases varējumu Eiropas čempionāta finālturnīrā.

«Man visnotaļ patīk, ka Latvijai ir jauna un perspektīva komanda. Daudzi no jaunajiem spēlētājiem izmanto iespēju apliecināt sevi augstākajā līmenī. Tas norāda gan uz to, ka mums ir perspektīvi spēlētāji, gan uz to, ka treneri ar viņiem ir labi pastrādājuši,» uzskata Muižnieks. «Ja vēl neesam gatavi izcīnīt uzvaras, tad vismaz spējam būt konkurētspējīgi ar Eiropas basketbola lielvalstīm.»

«Nedaudz nepatīk vienīgi tas, ka mākam labi nospēlēt kaut kādu mača daļu, bet izšķirošajos brīžos nemākam pieņemt pareizos lēmumus. Protams, to var izskaidrot ar jaunību, tomēr komandā ir arī spēlētāji, kuriem ir pieredze augstākajā līmenī (Jānis Blūms) vai vismaz Eiropas kausu līmenī. Nav runa par to, ka viņi neiemet kādu metienu, taču gribētos no viņiem jau tagad sagaidīt pareizus lēmumus. Mazliet pietrūkst pacietības izšķirošajos brīžos,» norāda bijušais Latvijas izlases galvenais treneris.

«Var redzēt, ka izlases treneri ir labi pastrādājuši, jo, salīdzinot ar pārbaudes mačiem, ir redzams progress. Pret Itāliju ar trim NBA spēlētājiem ielaidām tikai 71 punktu. Aizsardzība nebija slikta, taču netikām galā ar Barnjani. Jāņem vērā, ka šī tomēr bija trešā spēle trīs dienās un fiziskā cīņa ar pretiniekiem paliek arvien grūtāka. Domāju, ka treneri, nesūtot palīgā segt Barnjani, izvēlējās mazāko ļaunumu. Jā, viņš sameta vairāk nekā cerēts, taču pārējie Itālijas izlases līderi tika neitralizēti,» skaidro Muižnieks.