Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas cirks aicina uz Ziemassvētku eglītes 501.dzimšanas dienu

Tuvojoties ziemas saulgriežiem, Rīgas cirks iestudējis muzikāli teatrālu cirka izrādi «Ziemassvētku eglītes dzimšanas dienas svinības», kas norisināsies no 24.decembra līdz 8.janvārim, portālu «Apollo» informēja Agita Pudule, Rīgas cirka sabiedrisko attiecību speciāliste.

Šogad Rīgas Ziemassvētku eglīte svin savu 501.dzimšanas dienu. Uz svinībām Rīgas Cirkā ieradīsies viesi no visas pasaules - dažādi pasaku varoņi, cirka mākslinieki, kuri eglītei dāvās neparastākos cirka priekšnesumus ar lauvu, degunlācīšu, milzu papagaiļu un jautru sunīšu piedalīšanos, un dažādu valstu Ziemassvētku vecīši un Santa Klausi, kopā ar saviem eņģeļiem, rūķiem un sniegpārsliņām.

Tāpat svētki neiztiks bez svarīgākās dzimšanas dienas sastāvdaļas - tortes.

«Ziemassvētki ir īpašs laiks, kad notiek rosība visapkārt. Tas ir brīnumu laiks un šādus brīnumus ieviešam arī pie mums, Rīgas cirkā. Skatītājiem būs iespēja redzēt krāšņus priekšnesumus un piedalīties tajos pašiem,» informē Pudule.

Par Ziemassvētku noskaņu rūpēsies Rīgas Cirka orķestris, spēlējot skanīgākās Ziemassvētku melodijas, un cirka baleta grupa, krāšņos kostīmos.

Pirms Ziemassvētku izrāžu sākuma, Rīgas Cirks, pirmo reizi tā pastāvēšanas laikā, dosies viesizrādēs uz Franciju, uz Žila Verna vēsturisko cirku Amjenā. Četrās izrādēs 19., 20. un 21.decembrī Rīgas Cirka iestudētā programma Francijas skatītājiem parādīs brīnišķīgu Ziemassvētku stāstu par to kā Ziemassvētku eglīte svin savu dzimšanas dienu.