Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ryanair» pasažieri drošības maksu var apmaksāt, izmantojot «Mobilly»

No otrdienas aviokompānijas «Ryanair» pasažieri lidostas «Rīga» drošības maksu var apmaksāt arī, izmantojot «Mobilly», portālu «Apollo» informēja lidostas pārstāve Sarmīte Bunka-Briljonka.

Viņa informēja, ka drošības maksu var apmaksāt, sūtot īsziņu ar tekstu: RIX uz tālruņa numuru 1859. Pasažieri uz mobilo tālruni saņems kodu, ko uzrādīt pie drošības kontroles lidostā.

Kā informē lidostas pārstāve, drīzumā drošības maksu būs iespējams samaksāt arī lidostas mājaslapā. Patlaban vēl norit pēdējie darbi, lai šādu iespēju nodrošinātu.

Atgādinām, ka ar 2012.gada 1.janvāri stājās spēkā jauna kārtība, kādā tiek iekasēta nodeva par lidostā īstenotajiem drošības pasākumiem. Visas lidostā «Rīga» strādājošās aviosabiedrības, izņemot «Ryanair» piekrita drošības nodevu iekļaut biļetes cenā.

Tiem «Ryanair» pasažieriem, kuri biļetes iegādājušies pēc 2012.gada 1.janvāra, pirms izlidošanas jāveic drošības nodevas samaksa septiņu eiro jeb 4,92 latu apmērā. Apmaksu skaidrā naudā lidostā var veikt tikai latos. No drošības maksas ir atbrīvoti tranzīta un transfēra pasažieri, kā arī tie pasažieri, kuri nav sasnieguši divu gadu vecumu.

Drošības nodevas apmaksu joprojām var veikt arī: reģistrējoties reisam lidostā «Rīga» (ar bankas maksājumu karti); aviokompānijas «Ryanair» biļešu kasēs lidostā «Rīga: (skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti); lidostas pakalpojumu birojā «Sveicināti Rīgā!» (ielidošanas sektors «E» – skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti).

Jāpiebilst, ka līdz 7.februārim lidostā pārdoti jau vairāk kā 8500 drošības maksas kuponi.