Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai Aija Andrejeva drīz kļūs par precētu sievu?

Dziedātāja Aija Andrejeva (Aisha) varot drīzumā kļūt par precētu kundzi, vēsta brīvdienu žurnāls «Vakara Ziņas». Šo jauko ziņu «VZ» devis kāds informācijas avots, kurš vēlējies palikt anonīms.

Avots vēstījis, ka Aija Andrejevas un Toma Bērziņa precību plāni tuvākajiem draugiem esot darīti zināmi Dailes teātrī, 8. februārī, pēc pēdējās izrādes «Siseņi». «Pēc izrādes notika ballīte, kuras laikā Aija demonstrēja savu saderināšanās gredzenu, ko bija ieguvusi pirms dažām dienām. Bildināta viņa esot ar divsimt rozēm izgreznotā mājā,» vēsta «VZ».

Žurnāla centieni noskaidrot, kā tad īsti ir ar kāzu plāniem, «VZ» neesot izdevies. Lūgta parādīt saderināšanās gredzenu (uz pirksta tas nebija manāms), Aija tikai pasmējusies un tēlojusi, ka nesaprot jautājumu.

Pāris sabiedrībā kopā manāms kopš aizvadītā gada vasaras. Dziedātāja abu attiecības komentēt parasti vairījusies, sakot, ka tas ir pārāk privāti, un par savu privāto dzīvi runājusi nelabprāt. Kaut saviesīgos pasākumos viņai nav bijušas problēmas izpaust savas siltās jūtas pret mīļoto.