Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ārsts ginekologs ar svešu automašīnu izdemolē salonu

Krievijā kāds neapmierināts vīrietis ar svešu automašīnu Suzuki Grand Vitara taranējis «Pelikan auto» dīlera salonu un sarīkojis tur pamatīgu grautiņu.

Sākotnēji vīrietis uz salonu ieradies, lai kādas paziņas vietā veiktu automašīnai garantijas apskati, taču pēc triju stundu gaidīšanas un pāradresēšanas no viena menedžera pie otra pacietības mērs bija pilns. Savu naidu vīrietis pauda izbraucot cauri salona skatlogam, sadragājot vairākas automašīnas, mēbeles un pat ēkas balstus.

Vietējās kafejnīcas oficiante Krievijas mediju kanālam «LifeNews» stāstīja, ka vīrietis pirms incidenta esot ienācis uz tasīti zaļās tējas, jo kafija padarot viņu nervozu.

Salona darbinieki sākotnēji domāja, ka vīrietis būs sajaucis pedāļus, taču pavisam drīz tapa skaidrs, ka zaudējumi salonam tiek radīti tīšām. Precīza zaudējumu summa pagaidām nav zināma, taču tā pārsniegs vairākus miljonus Krievijas rubļu.