Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stāsti par mīlestību

«Mīlas veltes» - jauns romāns izdevniecībā «Kontinents». Tulkojusi Dina Kārkliņa, vāks – Artūrs Zariņš.

Divas spožas «New York Times» bestselleru autores Džūda Devero un Džūdita Maknota šajā brīnišķīgajā stāstu krājumā izstaro mīlestības burvību. Patiesi žilbinoši stāsti, ko laiku pa laikam atkal var atklāt kā dārgumu.

DŽŪDA DEVERO
Stāstā «Tikai ziņkāres dēļ», kuru izdevums «Philadelphia Enquirer» nosaucis par vienu no Devero vislabākajiem darbiem, jauna atraitne atklāj, ka brīnumi patiešām notiek visnegaidītākajos brīžos.

Stāsta «Pārmaiņas» darbība norisinās mūsdienās, un tas ir aizkustinošs vēstījums par atjautīgu divpadsmitgadīgu zēnu, kurš meklē līgavaini savai sirsnīgajai, bet nepraktiskajai mātei.

DŽŪDITA MAKNOTA
Autore aizved lasītāju uz pavaldonības laika Londonu, stāstā «Brīnumi» aizraujoši vēstot par dzīves apnikušu lordu un kādu nedzirdētu piedāvājumu.

Romānā «Dubultattēls» apņēmīga, jauna sieviete ierodas vientulīga magnāta īpašumā, lai fotografētu greznas kāzas, un viņai nejauši izdodas uzminēt kāda vīrieša sirds noslēpumus.