Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

RS informē par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā 28. un 30.aprīlī

Sakarā ar to, ka sestdiena, 28.arpīlis Latvijā ir noteikta par darba dienu, savukārt pirmdiena, 30.aprīlis ir brīvdiena, attiecīgas izmaiņas veiktas arī sabiedriskā transporta kustībā un biļešu lietošanā, portālu «Apollo» informēja «Rīgas satiksmes» (RS) pārstāvis Viktors Zaķis.

28.aprīlī sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) un minibusi kursēs pēc darba dienu kustības saraksta. Savukārt 30.aprīlī sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, savukārt minibusi kursēs pēc sestdienai paredzētā kustības saraksta.

Darba dienu mēneša abonementa biļetes būs derīgas lietošanai sabiedriskajā transportā sestdien, savukārt pirmdien mēneša abonementa biļetes sabiedriskajā transportā nebūs derīgas.

Nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 28. uz  29.aprīli un naktī no 29. uz 30.aprīli.

RS atgādina, ka nakts satiksmes maršrutos biļeti var iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja, un biļetes cena ir viens lats.

Klientu apkalpošanas centri 28.aprīlī strādās pēc darba dienu grafika (no plkst.9 līdz 19), savukārt 30.aprīlī klientu apkalpošanas centriem noteikts sestdienas darba grafiks (no plkst.10 līdz 16).

Maksas autostāvvietām, kuras apkalpo RS, nav veiktas nekādas izmaiņas saistībā ar pārceltajām darba dienām, un 28.aprīlī tās darbosies kā sestdienā, savukārt 30.aprīlī kā darba dienā.