Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aktīvi jaunieši iestudējuši «Minhauzenu», lai vāktu ziedojumus audžubērniem

Slaveno baronu Minhauzenu no Duntes muižas daudzi uzskatīja par meli un tikai daži saprata, ka barona varoņstāstiem un bravūras slēpjas ilgas pēc nepiepildāmiem sapņiem...

Mārtiņa Zīverta luga uz Latvijas teātru skatuvēm uzvesta vairākkārt, gūstot plašu publikas atsaucību, šoreiz galveno varoņu lomās iejutīsies radošās apvienības «Opā, opā» jaunie talanti. Tuvākās izrādes 4. maijā Tukumā, 5. maijā Dobelē, 13. maijā Balvos, 19. maijā Duntes muižā un 3. jūnijā Rīgā Splendid palace telpās.

Izrāde iestudēta kā krāšņs pasākums baroka laika atmosfērā, jautrā gaisotnē ar nemitīgiem jokiem, mūziku, tirgus laukumu, izsolēm, radošām darbnīcām un citiem pārsteigumiem izrādes pārtraukumā, tāpēc līdzi ņemam fotoaparātus!

Minhauzena lomā Jānis Jaunozols, Jakobīne - Lilita Ozoliņa vai Džeina Feldberga. Lai nebūtu pārpratumu, jāpaskaidro, ka Jakobīnes lomas atveidotāja nav slavenā Dailes teātra aktrise, taču ne mazāk talantīga viņas vārda māsa.Pārējās lomas atveido Dana Bajāre, Beatrise Zenta Zusina, Linda Regzdiņa, Rūdolfs Ruža, Pēteris Martukāns, Santa Arāja un citi radoši un aktīvi jaunieši.

Interesants fakts – daudzi no šiem jauniešiem auguši audžuģimenēs vai bērnunamā, taču radošās apvienības «Opā, opā» paspārnē viņi spējuši atraisīt savas radošās spējas. Nu jau vairāki no viņiem studē aktiermākslu, režiju, vizuālo mākslu gan Latvijā, gan Londonā. Veidojas mūsu jaunie talanti!

Apmeklējot šo izrādi, jūs atbalstīsiet bērnus no audžuģimenēm, jo visi ienākumi no pārdotajām biļetēm tiks novirzīti labdarīgiem mērķiem, lai bērni no audžuģimenēm varētu rehabilitēties ar drāmas un mūzikas terapijas palīdzību un piedalīties nometnēs.

Biļetes ir iespējams iegādāties «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās vai mājaslapā http://www.bilesuparadize.lv un pirms izrādes. Biļešu cenas no 3-5 ls.

Izrāžu repertuārs