Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrietis atklājis, ka viņam bijušas seksuālas attiecības ar Maiklu Džeksonu

Amerikāņu pianista Libereisa bijušais mīļākais Skots Torsons atklājis, ka viņam bijis romāns arī ar popa leģendu Maiklu Džeksonu.

Intervijā amerikāņu televīzijas raidījumam «Entertainment Tonight» Torsons atzina, ka viņa un Džeksona draudzība pārauga kaislīgākās jūtās, Libereisam nezinot. Tas esot noticis neilgi pirms Džeksona aiziešanas no ģimenes grupas «Jackson 5» un solokarjeras uzsākšanas 70.gados.

Jautāts, vai viņš uz Džeksons bija tikai draugi, Torsons ieturēja ilgu pauzi un atbildēja apstiprinoši, taču pēc tam pasmējās, piebilstot, ka «Maikla nav šeit, lai aizstāvētu sevi».

«Mums bija attiecības, kas... Jā... Tās pārkāpa draudzības robežas, taču tas ir viss, ko varu pateikt,» sacīja Torsons. «Mēs abi bijām jauni, patikām viens otram, mums bija jautri. Mēs kopā apceļojām visu Eiropu. Mēs bijām labākie draugi.»
1982.gadā Torsons pēc piecu gadu ilgām attiecībām iesniedza tiesā 113 miljonu dolāru ( 60 miljonu latu) prasību pret Libereisu.