Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nolans: Durvis uz izlasi vienmēr būs atvērtas

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans intervijā portālam «Apollo» norāda, ka, ja viņš saglabās amatu, tad durvis uz valstsvienību nevienam spēlētājam nebūs slēgtas.

Pēc pasaules čempionāta pēdējās spēles Latvijas hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans izteicās, ka nākamgad no šī izlases modeļa vairāki hokejisti nespēlēs, taču Nolans uzsver, ka durvis uz viņa vadīto valstsvienību allaž būs atvērtas.

Jautāts par Robertu Bukartu, kuram sezonas laikā bija grūtības iekļauties Pekas Rautakallio spēles zīmējumā Rīgas «Dinamo» komandā un kurš pasaules čempionātā spēlēja tikai epizodiski, treneris skaidro: «Daudziem jaunajiem spēlētājiem ir jāsaprot, ka vietu sastāvā nevarēs izcīnīt tikai ar meistarību un talantu. Ir arī smagi jāstrādā. Domāju, ka atsevišķi spēlētāji iegūs no nelielas malā pasēdēšanas un iemācīsies pārvarēt grūtības.»

«Man nekad nav bijis svarīgi, kā hokejists spēlē citā komandā. Man ir svarīgi tikai tas, kā viņš spēlē komandā, kuru vadu es. Es nepieņemu apmierinošu sniegumu, jo apmierinošs sniegums nav gana labi,» piebilst Nolans.

Tāpat Nolans norāda arī uz pozitīvo piemēru Jāni Andersonu, kurš esot sagaidījis savu iespēju. «Pirms pēdējās spēles mums bija laba saruna. Es skaidroju, ka viņam priekšā ir seši pieredzējuši aizsargi, taču, ja viņš turpinās strādāt, ticēs sev un gaidīs iespēju, tad viss izdosies. Pēdējā mačā viņš sagaidīja savu iespēju un to pilnībā izmantoja.»

P.S. Tuvākajās dienās portālā «Apollo» varēsiet lasīt pilnu interviju ar Latvijas valstsvienības galveno treneri Tedu Nolanu.