Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvija nākamgad PČ tomēr spēlēs ar Krieviju, nevis Čehiju

Oficiāli apstiprinātas apakšgrupas nākamā gada pasaules hokeja čempionātā, savus pretiniekus noskaidrojot arī Latvijas valstsvienībai.

Lai gan sestdienas vakarā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā jau bija ievietotas nākamā gada apakšgrupas, šodien tās nomainīja informācija, ka apakšgrupu sadalījums «tiks apstiprināts drīz».

Tagad IIHF apstiprinājusi grupas ar vienu izmaiņu - lai atvieglotu organizatoru darbu, vietām apmainītas Čehija un Krievija. Līdz ar to Latvijas izlase spēlēs Helsinku grupā kopā ar Krieviju, Somiju, Slovākiju, ASV, Vāciju, Franciju un Austriju.

Bet Stokholmas apakšgrupā sacentīsies Čehija, Zviedrija, Kanāda, Norvēģija, Šveice, Dānija, Baltkrievija un Slovēnija.

Nākamā gada pasaules čempionāts atkal risināsies Stokholmā un Helsinkos, tomēr izšķirošās cīņas šoreiz tiks aizvadītas Zviedrijā.

Kā preses konferencē šodien izteicās IIHF prezidents Renē Fāzels, iespējams, ka pēc nākamā pasaules čempionāta tā izspēles sistēma atkal tiks mainīta, bet vismaz nākamajā gadā tā paliks tāda pati. Tāpat, visticamāk, nākamajā gadā viena komanda pasaules čempionātam varēs pieteikt 27 hokejistus.