Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ASV ziemeļu piekrasti drīz sasniegs gadu veco šausminošo notikumu «atbalss»»

Vairāk nekā gadu pēc postošās zemestrīces Japānā ASV ziemeļu piekrastē drīzumā varētu izskalot bojā gājušo mirstīgās atliekas, uzskata eksperti.

Daudziem bojāgājušo radiniekiem tā varētu būt vienīgā cerība kaut ko uzzināt par saviem tuviniekiem.

Japānas zemestrīces radītie gruveši jau sasnieguši ASV rietumu piekrasti.

Iedzīvotāji tiek lūgti pret jūras izskalotajām lietām, kā arī cilvēku mirstīgajām atliekām izturēties ar cieņu un ziņot par tām.

Bojāgājušo mirstīgajām atliekām tiks veiktas DNS analīzes, kas ļaus tuviniekiem Japānā pienācīgi apglabāt savus radiniekus.
Visi atrastie priekšmeti pēc iespējas tiks atgriezti to īpašniekiem.

Jau ziņots, ka motocikls «Harley-Davidson», kas pērn Japānā pazuda pēc postošā cunami, tika atrasts Kanādai piederošas salas pludmalē. Motocikls tika atrasts aptuveni 6400 kilometrus no vietas, kur tas bija redzēts pēdējo reizi. Motociklu tā atradējs sūtīs atpakaļ tā īpašniekam.

Tāpat kāds pusaudzis no Japānas, kurš 2011.gada 11.marta postošo stihiju rezultātā zaudēja mājas un visu viņam piederošo, piedzīvojis pamatīgus pārsteiguma brīžus, atgūstot savu futbola bumbu, kura bija aizceļojusi līdz Aļaskai.