Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ķemeru nacionālais parks brīvdienās aicina uz Pļavu dienu

16.jūnijā Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija sadarbībā ar Džūkstes pasaku muzeju ikvienu interesentu aicina uz Pļavu dienu.

Pasākums notiks Lanceniekos, Džūkstes pasaku muzeja apkārtnē, sākums plkst.16.00. Šogad Pļavu dienā ieskandināsim Jāņus un pirmssvētku noskaņās uzzināsim ko jaunu par pļavu augiem un citiem pļavu iemītniekiem, mācīsimies pīt vainagus un dziedāt Jāņu dziesmas.

No plkst.16.00 Pļavu dienas dalībnieki varēs pārbaudīt savu radošo garu, darbojoties radošajās darbnīcās par pļavu tēmu un līdz plkst.17.00 apmeklēt arī Džūkstes pasaku muzeja ekspozīcijas, ieeja muzejā par ziedojumiem. Pēc plkst.17.00 kopā ar pļavu ekspertu dosimies pastaigā pa tuvējās apkārtnes pļavām un iepazīsim daudzveidīgo augu pasauli, uzzināsim ko vairāk par iespējām pļavu augus izmantot ārstniecības nolūkiem. No pļavās salasītajām zālītēm uz ugunskura vārīsim tēju un kopā ar vietējās folkloras kopas dalībniekiem mācīsimies Jāņu dziesmas un pīsim vainagus. Vakarā, ap plkst.20.30, paredzēta griežu un citu pļavas putnu klausīšanās Dunduru pļavās.

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Pasākuma dalībniekus aicinām izvēlēties apģērbu atbilstoši laika apstākļiem, kā arī ņemt līdzi uzkodas pie tējas.