Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Linda <i>Leen</i> «etnografizē» arī puišus

Linda Leen papildina jau izveidoto pastalu kolekciju ar apģērbu līniju, kuras iedvesmas avots ir latvju zīmes un to enerģētiskā nozīme. Jaunie Latvijā darinātie, īpaši šai kolekcijai dizainētie, krekli un kleitas ir rotāti ar latviešu etnogrāfiskajiem ornamentiem. Katra zīme iever sevī konkrētu enerģētisko informāciju, tādēļ kolekcijas mērķis ir parādīt ne tikai zīmju estētisko skaistumu, bet arī skaidrot to nozīmi un  iedarbināt zīmes spēku katram savā ikdienā.

FOTOGALERIJĀ apskatiet PUIŠU kolekciju un ZĪMJU SKAIDROJUMU,bet zemāk esošajā VIDEO kolekcijas prezentāciju.

Linda Leen: «Domai ir liels spēks,tāpēc, ja zīmes valkātājs apzinās tās nozīmi, tā darbojas ar dubultspēku. Tāpēc katram Etnografizēts apģērbam pievienota skaista kartiņa ar aprakstu par zīmes izcelsmi un enerģētisko kodu. No šīs domas arī cēlies kolekcijas sauklis- Uzvelc savu laimes krekliņu! Manuprāt, ir būtiski aktualizēt nozīmīgas vērtības, it īpaši, ja tās ir bijušas mūsu mantojumā jau gadsimtiem ilgi.»

Valdis Celms, semiotikas pētnieks, grāmatas «Latvju raksts un zīmes» autors, kolekcijas Etnografizēts zīmju pielietošanas konsultants: «Šis ir virziens, kuru jākopj un ir apsveicami, ka tiek radītas jaunas tā izpausmes formas. Tas nepavisam nav viegli, ir vajadzīga liela apņemšanās, darba ieguldījums, laba gaume un to spēj tikai talanti. Latvietība var būt avangards!»